018 | V KAVÁRNĚ
DORSCH Ferdinand (1875 – 1938)
- starting price: 90 000 CZK
- Summer Online Sale 2022
Olej na plátně, 80 x 66 cm, rámováno, datace 1920, signováno F. DORSCH DRESDEN.20.